کودکستان نگار

  • فرهنگ شهر،کوی وحدت، خیابان نسیمی

  • 07136394425

کودکستان نگار

کودکستان نگار ، با 23 سال سابقه درخشان در امر آموزش و پرورش کودکان یکی از پیشرو ترین مهدکودک های ایران است. این مرکز واقع در شیراز (منطقه کوی وحدت) است . ساختمان جدید این مرکز در سال 1396 با ظرفیت 600 کودک به همت سرکار خانم فاطمه دستغیب برمبنای ایجاد زیر ساخت آموزشی ، براساس آموزش های شناختی و ارایه ی چشم انداز علمی_هنری و تربیتی با تکیه بر کادری مجرب و مبتنی بر فضای آرام و زیبا تأسیس شد و در حال حاضر از ساعت6:30 صبح تا 7:30 عصر، خدمات خود را ارائه میکند.

+ 0

سال تجربه

+ 0

جوایز و افتخارات

+ 0

کودک

+ 0

مربیان با تجربه

اهداف و عملکرد

مهدکودک نگار، بزرگترین مهدکودک ایران با 6000 متر مربع مساحت یکی از متنوعترین مهدکودکها ازنظر فعالیتهای تدارک دیده شده برای کودکان است. این مرکز با محیطی شاد، امکانات فراوان و مربیان باتجربه و متخصص، خلاقیت کودکان را به خوبی پرورش میدهد. در نظرسنجیهای انجامشده توسط این مهدکودک، سطح رضایت والدین نسبت به این مدرسه، بسیار عالی ارزیابی شده است. از نقاط قوت این مهدکودک به گواه والدین، ارتباط مثبت و قوی مدیریت و کادر پرسنلی، ارتباط مربیان با کودکان، آموزش صحیح از طریق بازی، تنوع کارگاه ها و فعالیت های کودکان، نظم و پاکیزگی مهدکودک، تعداد زیاد پرسنل دلسوز و مراقب کودک، فضای استاندارد و سالن های ورزشی مختلف از جمله سالن چمن، سالن پاتیناژ، سالن اسکیت،استخر ، سالن بازی و ... می باشد.

عملکرد

مربیان و فضای مهدکودک نگار

تمام پرسنل مهدکودک، تحصیلات حداقل لیسانس دارند. علاوه بر این، آن‌ها دوره‌های مقدماتی و پیشرفته مربی‌گری را گذرانده‌اند و کارت بهداشت و اصناف را دارا میباشند. از دیگر دوره‌هایی که پرسنل و مربیان این مرکز طی کرده‌اند، موارد زیر هستند:

همچنین، تمامی کارکنان این مرکز موظف هستند به‌منظور به‌روزرسانی دانش خود، هر سه ماه یک بار در کارگاه‌های آموزشی شرکت کنند.

ایمنی و استانداردهای مهدکودک نگار

فضای مهدکودک نگار بر اساس استانداردهای تعریف‌شده سازمان آموزش‌وپرورش و نوسازی مدارس تجهیز شده است. همه کلاس‌های این مرکز، نور و تهویه مناسب، میز و صندلی‌ها و اسباب‌بازی‌ها استاندارد دارند. دیوار ها و ستون های مهدکودک با فوم 3 سانتیمتری پوشانده شده و همه کلاس‌ها مجهز به دستگاه سرمایشی و گرمایشی و دوربین مداربسته هستند. همچنین این مجموعه دارای دو حیاط 350 متری که یکی از حیاط ها دارای کف چمن مصنوعی و دیگری پوشیده شده با فوم یکپارچه آلمانی یک پارچه است و در آن تاب، سرسره پارکی و لوازم بازی کودکان نصب شده است. نکته قابل توجه در مهد کودک نگار، وجود فضایی بزرگ به مساحت 200 متر جهت خانه بازی کودکان تعبیه شده است که در آن مشاغل مختلف طراحی و پیاده سازی شده است. ضمنا فضایی جهت استخر شن، که در آن تخلیه هیجانی و احساسی کودک و همچنین جهت پرورش خلاقیت کودک تعبیه شده است.